Profil společnosti

hanak_kuchyne_elite_line_2

HANÁK PROSTĚJOV

Dodáváme kuchyňské linky, obývací stěny, šatní skříně, ložnice, nábytek do dětských pokojů, předsíní i koupelen. Vybavíme nábytkem celý interiér. Nabízíme kvalitní český nábytek, který je rozdělen do dvou výrobních řadách TREND a PREMIUM, lišící se pouze použitým druhem materiálů a technologií povrchových úprav.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vypracovat návrh nejen dle ergonomických zásad, ale i dle osobních přání a potřeb. Dbáme, aby celý servis probíhal k plné spokojenosti našeho zákazníka. Zárukou je naše dlouhodobá spolupráce se společností HANÁK NÁBYTEK, a.s.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 3 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje moderní nábytek v dřevodekorech a jednostranném laku.